KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242165
nr 1324 2165
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholm. Olja på pannå, 21x25cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:36:23
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström